Číslo položky: 6076
Návrh číslo 55 - Pracovna sekčního chefa Ebla
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 32 x 43 cm + pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
22.02.2018 20:25
1 900,00 Kč | 21.1.2018 11:36:46 |