Číslo položky: 6074
Návrh - Vstupní hala
popis: Akvarel, rozměr listu 22,5 x 39,5 cm + podložka, nerámováno.Získáno z rodiny autora.
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |