Číslo položky: 17313
Rámové hodiny, velké hrací
popis: Rámové hodiny, signovaný ciferník, čtvrťové bití, hrací stroj. Vše funkční. Výška 68cm šířka: 48 cm, hloubka 17 cm
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
13 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |