Želísko August
Číslo položky: 17313
Moje sledované obrazy Rámové hodiny, velké hrací
popis: Rámové hodiny, signovaný ciferník, čtvrťové bití, hrací stroj. Vše funkční. Výška 68cm šířka: 48 cm, hloubka 17 cm
o autorovi: Želísko August. Pražský hodinář.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
16 000 Kč