Jiran Robert
Číslo položky: 17406
popis: Olej na plátně, rozměry: 50 x 70 cm, nerámováno. Pravost díla potvrzena autorem. Jedná se o ranější dílo, kdy autor ještě neoznačoval obrazy autorským razítkem na zadní straně obrazu
o autorovi: Narozen roku 1975
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
21 000 Kč