Kadečková Šustová Blanka
Číslo položky: 17156
Moje sledované obrazy Domy v zahradách
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 80 cm, nerámováno Kadečková 80.
o autorovi: Blanka Kadečková Šustová
* 11. 12. 1945, Praha, Česká republika (Czech Republic)
malířka, ilustrátorka
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč