Maran Gustav Stanislav
Číslo položky: 17293
Moje sledované obrazy Poloakt u zrcadla
popis: Olej na plátně, rozměry: 79 x 69 cm, rám poškozen.
o autorovi: Narodil se 20. 8. 1886 v Brně
Malíř a grafik. Věnoval se krajinomalbě, na jeho grafických listech se setkáváme především s pražskými motivy.

Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč