Číslo položky: 17337
Tyrkysové moře
popis: Olej na plátně, rozměry: 62,5 x 77,5 cm, nerámováno. Svěží malba s malířova pobytu na Jadranu.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč