Číslo položky: 16719
Obecní dům
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
15.02.2023 21:26