Číslo položky: 16717
Třešňobraní
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 90 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
15.02.2023 21:24