Skorka Lauko Jan
Číslo položky: 16716
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 90 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 1966 v Levicích na jižním Slovensku.
Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice. Taktéž ilustroval několik knih. Je označován za reprezentanta naivního umění. Vystavoval ve Francii, Kanadě, Belgii, Polsku, stálá výstava v Gina Gallery v Izraeli.
Jeho díla jsou zastoupena v řadě galerií a soukromých sbírkách
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
14 000 Kč