Číslo položky: 16715
Jan Sobieski posílá zprávu papeži o vítězství
popis: Olej na plátně, rozměr 89 x 120,5 cm, poškozeno, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
14.02.2023 19:18
3 500,00 Kč | 6.12.2022 12:09:56 |