Číslo položky: 16708
Zimní řeka Singold
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 100 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
14.02.2023 19:48