Klatt Hans
Číslo položky: 16708
Moje sledované obrazy Zimní řeka Singold
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 100 cm, poškozeno
o autorovi: 1914 - 1978
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

14.02.2023 19:48