Číslo položky: 16703
Paganini - Stavovské divadlo
popis: Akvarel + tužka, rozměr ve výřezu 39,5 x 28 cm, zaskleno, nesignováno, pasparta přilepena.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
06.02.2023 22:18