Nesignováno .
Číslo položky: 16684
Moje sledované obrazy Benátky - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 187 x 127 cm, rozměr včetně rámu 216 x 156 cm
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
14 000 Kč