Konůpek Ivan
Číslo položky: 16676
Moje sledované obrazy Zbraslavská madona
popis: Olej na dřevě, zlaceno plátkovým zlatem, rozměry: 90 x 64 cm. Zbraslavská madona (1350-1360), originál na posledním fotu je nyní umístěn v Národní galerii v Praze
o autorovi: Český malíř
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
21 000 Kč