Autor nezjištěn
Číslo položky: 16663
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 63 cm, poškozeno, nesignováno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč