Nesignováno .
Číslo položky: 16648
Moje sledované obrazy Dívka v bílých šatech
popis: Olej na plátně, rozměr 47 x 37 cm, retuše v malbě
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč

14.02.2023 21:44

2 800,00 Kč 28.12.2022 22:22:52