Číslo položky: 17277
Pražský hrad večer
popis: Olej na lepence, rozměry: 53,5 x 69 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |