Číslo položky: 16523
Zimní krajina s koroptvemi
popis: Olej na sololitu, rozměr 47 x 66,5 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
13 000,00 Kč |