Mamedov Vugar
Číslo položky: 16514
Moje sledované obrazy Svítání na horách
popis: Olej na plátně, Rozměr 30 x 21 cm, volné plátno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

07.02.2023 21:26

1 000,00 Kč 23.12.2022 18:30:55