Číslo položky: 16492
Kľak (Malá Fatra)
popis: Olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, nerámováno, krakeláž
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč