Číslo položky: 16489
Pestrá kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 65,5 x 50,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
15.02.2023 19:26
2 000,00 Kč | 13.1.2023 11:14:02 |