Černovický Josef M
Číslo položky: 16491
popis: Olej na plátně, rozměr 35 x 50 cm, rám poškozen
o autorovi: Josef M. Černovický byl český malíř a redaktor. Narodil se 23. 2. 1906 v Černovicích u Boskovic a zemřel 28. 2. 1991 v Praze. Studoval v Brně u prof. K. Truppeho v letech 1926 - 1928, obor figurální a krajinářský, dále v letech 1928 - 1934 studoval krajinu a grafiku u prof. T. Šimona. Ve svých dílech tvořil figurální a krajinářské olejomalby, grafiky a květinová zátiší.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč