Číslo položky: 16496
Horské údolí
popis: Olej na plátně, rozměr 38 x 48 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.02.2023 20:24
1 000,00 Kč | 14.2.2023 11:01:47 |