Číslo položky: 16570
Svatý Jan Křtitel ve vězení
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 85,7 cm, nerámováno, Malba ze začátku 18. století. Obraz odborně restaurován panem Pavlem Blatným. K obrazu přiložena podrobná restaurátorská zpráva s fotodokumentací.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
06.02.2023 21:18