Nowey Adolf
Číslo položky: 16488
Moje sledované obrazy Ovce ve chlévě
popis: Olej na dřevě,rozměr 26 x 40 cm, krakeláž
o autorovi: Rakouský malíř 19. století, který se narodil v roce 1835
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

06.02.2023 22:02

5 000,00 Kč 2.2.2023 23:21:04