Číslo položky: 16479
Kopcovitá krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 39,5 x 49,5 cm, rám i malba poškozena
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
14.02.2023 20:20