Jonák
Číslo položky: 16479
Moje sledované obrazy Kopcovitá krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 39,5 x 49,5 cm, rám i malba poškozena
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

14.02.2023 20:20