Značeno
Číslo položky: 16595
Moje sledované obrazy Dekorativní váza I
popis: Porcelán, výška 41 cm. Váza bohatě malovaná, glazovaná. zlacená zdobená reliéfními girlandami.
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
11 500 Kč

13.02.2023 21:40