Značeno
Číslo položky: 17183
Moje sledované obrazy Váza - Satsuma
popis: Japonský porcelán, váza Satsuma - Ostrov Kjúšú. Váza, malovaná, zlacená a bohatě zdobená rozličnými motivy porcelánová Výška 44 cm 19.stol
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

13.02.2023 21:16