Dvořák E.
Číslo položky: 17248
popis: Olej na plátně, rozměry: 60 x 65 cm, poškozený rám .
o autorovi: Malíř
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

15.02.2023 19:52