Klein Karel
Číslo položky: 17236
Moje sledované obrazy Městský dvorek v zimě
popis: Olej na plátně, rozměry: 84 x 75 cm, nerámováno
o autorovi: Karel Klein
Narodil se 26. prosince 1932 ve Zlonici (Kladno). Český malíř, grafik, pedagog. Zastoupen: Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 100 Kč