Číslo položky: 17187
Markýz de Grilo - Originál návrh
popis: Originál návrh plakátu. Akvarel, nerámováno, rozměry: 55,5 x 38,5 cm. Na posledním, ilustračním fotu realizovaný plakát (není součástí aukce)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč