Číslo položky: 17199
Podobizna chlapce v kožešinové čepici
popis: Olej na plátně, rozměry: 48 x 42 cm s rámem: 65 x 68 cm. zaskleno, nesignováno. Na rubu přípis Karla Mádla Boromejského.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |