Nesignováno .
Číslo položky: 17130
Moje sledované obrazy Dáma na terase
popis: Akvarel, rozměry listu: 27,5 x 18 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

07.02.2023 22:18

800,00 Kč 7.2.2023 21:50:30