Kadečková Šustová Blanka
Číslo položky: 17145
Moje sledované obrazy Ruce ve skalách - velký formát
popis: Olej - písek na plátně, rozměry: 120 x 92 cm Signováno Šustová 70 .nerámováno
o autorovi: Blanka Kadečková Šustová
* 11. 12. 1945, Praha, Česká republika (Czech Republic)
malířka, ilustrátorka
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 700 Kč