Číslo položky: 17145
Ruce ve skalách - velký formát
popis: Olej - písek na plátně, rozměry: 120 x 92 cm Signováno Šustová 70 .nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |