Číslo položky: 17144
Bílé vertikály
popis: Olej - písek na plátně, rozměry: 120 x 92 cm, . Signováno Šustová 70. nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 700 Kč
3 700 Kč
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |