Číslo položky: 17119
Mercados de noche - Noční trhy
popis: Olej na plátně, rozměry: 40,5 x 51 cm , nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
6 300 Kč
6 300 Kč
5 800,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 200,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 300,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |