Ehrmanns Theodor Freiherr
Číslo položky: 17056
popis: Olej na plátně, rozměry: 42 x 58 cm. 19. století
o autorovi: Theodor Freiherr (baron) von Ehrmanns (1846 Vídeň - 1923 tamtéž) malíř krajinář. Studoval ve Vídni, Mnichově a Kodani
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
22 000 Kč

06.02.2023 20:40