Číslo položky: 17056
Starý statek
popis: Olej na plátně, rozměry: 42 x 58 cm. 19. století
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
06.02.2023 20:40