Číslo položky: 17036
Krajina s vodopádem
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 43 x 31 cm. Nově rámováno. Přiložen znalecký posudek
Vyvolávací cena:
120 000 Kč
120 000 Kč
120 000 Kč
120 000 Kč
06.02.2023 20:22