Číslo položky: 17011
Černohorka
popis: Olej na lepence, rozměry: 45 x 33 cm, signováno monogramem: JČ
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
35 000 Kč
45 000 Kč
45 000 Kč
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
38 000,00 Kč |