Číslo položky: 16471
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
14 500 Kč
14 500 Kč
12 500,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |