Jaroš Bohumil
Číslo položky: 16475
popis: Olej na plátně fixováno na sololitu, rozměr 60,5 x 80 cm, mírně poškozeno
o autorovi: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč