Číslo položky: 16475
Pohled na hrad
popis: Olej na plátně fixováno na sololitu, rozměr 60,5 x 80 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč