Číslo položky: 16466
Kytice v modré váze
popis: Olej na plátně, rozměr 77 x 62,5 cm, zaskleno, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
15.11.2022 19:58
2 500,00 Kč | 15.11.2022 19:43:57 |