Číslo položky: 16459
Keř nad vsí
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 63 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |