Wagner T.B.
Číslo položky: 16447
Moje sledované obrazy Krajina s mlýnem
popis: Olej na plátně, rozměry: 48 x 72 cm
o autorovi: Rakouský malíř 19. století
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč

21.11.2022 20:18

6 000,00 Kč 29.10.2022 13:51:46