Číslo položky: 16434
V parku
popis: Olej na papíře, rozměr 50 x 57 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
21.11.2022 20:10