Číslo položky: 16430
Kytice
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 56 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
21.11.2022 20:14