Neznačeno
Číslo položky: 17102
Moje sledované obrazy Hodiny, rámové
popis: Rámové hodiny: výška 36 cm šířka: 29,5 cm, poškozené, chybí kyvadlo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč