Číslo položky: 17005
Zima na horách
popis: Olej na plátně, rozměry : 50 x 60 cm, poškozený rám.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |